KAZIM ŞAHİN ''MİLLETVEKİLİ ADAYI DEĞİLİM ''

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin düzenlediği basın toplantısıyla son noktayı koydu.

07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri aday adaylığı için Belediye Başkanı Kazım Şahin basın toplantısı düzenledi.

Başkan Şahin düzenlediği basın toplantısında; “biliyorsunuz arkadaşlar 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri nedeniyle gündemimiz seçim.

30 Mart 2015 tarihinde yapılan mahalli idareler seçiminde halkımızın teveccühü ile yüksek bir oy oranı ile Belediye Başkanı seçildim.  Halk bana 5 yıllık yetki verdi. Seçimlere daha dört yıl var. İlçe Başkanımızla yetkililerimizle görüştük, istişare ettik. Devam eden projelerimiz yatırım programına alınan projelerimiz var. Halkın teveccühüne layık olmak ve başladığımız ve yatırım programına alınan projelerin takibini yapmak için yol haritamızı belirledik.  

Her siyasetçinin gönlünde milletvekili olmak vardır. Daha önümüzde 4 yıl gibi uzun bir zaman olduğu ve piyasadaki aday olacak olmayacak söylentilerine açıklık getirmek için bu toplantıyı düzenledik.

07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinde aday olmayacağım.  Halkın bana büyük oranda oy vererek yetkilendirdiği belediye başkanlığı görevimi 4 yıl daha yürüteceğim.  Milletvekilliğine aday değilim.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 22:56
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 4 yıl Önce

O zaman neden mhpli secmenlere ihanet ettin onlar seni secmemismiydi.

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Tşk başkanım durmak yok yola devam

SIRADAKİ HABER