Kaymakam Deniz Pişkin Tosya Kaymakamlığında görevine başladı

Kaymakam Deniz Pişkin Tosya Kaymakamlığında görevine başladı

Kaymakam Deniz Pişkin Tosya Kaymakamlığında görevine başladı

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA)  Tosya Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Deniz Pişkin, Tosya ilçesine gelerek görevine başladı.

 Trabzon ili Maçka ilçesi Kaymakamı iken, 01.12.2016 tarihli ve 29905 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan, İçişleri Bakanlığına ait 2016/861 sayılı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Tosya Kaymakamlığına atanan Deniz Pişkin’in Tosya ilçesindeki görevine başlaması nedeni ile karşılama töreni düzenlendi.

Kamu kurum ve kuruluş amirleri, Hükümet Konağı önünde Kaymakam Deniz Pişkin’i karşıladılar.

Daha sonra Kaymakamlık Makamına geçen Kaymakam Pişkin tebrikleri kabul ederek, daha önce görev yaptığı yerler, özgeçmişi ve Tosya ilçesi hakkında düşündükleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Daha önce görev yaptığı Maçka ilçesinde göreve güzel başladığını ve görevi iyi duygularla tamamladığını belirten Kaymakam Pişkin, Tosya ilçesinde de yine iyi duygularla göreve başladığını, aynı şekilde hep birlikte başarılı çalışmalar yaparak görevi en iyi bir şekilde tamamlamak istediğin ifade etti.

   (SDA-
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Gerçekten başarılarla dolu bir geçmişi var gerek ilmi gerek yurtdışı tecrübesi almış bir kaymakam kazanmış tosyamız, gittiği heryerde çok güzel izler bırakmış. Rabbim Tosyamıza ve Ülkemize hayırlı işler yapmayı nasib eylesin. Hayırlı görevler

Aslan Kaya
Aslan Kaya - 2 yıl Önce

Inanıyorumki Kaymakam PİŞKİN Tosya Kaymakamlığının aktif olmayan fakebook sitesini fazlasığla çekileceği fotoğraflarla canlandıracaktır.Resimlerini dörtgözle bekliyoruz birde makam adası biraz sönük kalmış....

SIRADAKİ HABER