Karasapaca Köyü Piknik alanı Açılışı yapıldı

Karasapaca Köyü Piknik ve Mesire alanı Açılışı yapıldı

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu’nun Tosya ilçesi Karasapaca Köyünde bulunan piknik ve mesire alanı düzenlenen bir törenle ziyaretçilere açıldı.

Karasapaca köyü piknik alanının açılışına Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi, Köy ve Mahalle Muhtarları ile çık sayıda misafir ve köylüler katıldı.

Piknik ve Mesire alanının açılış konuşmasını Köy Muhtarı Osman Kibar yaparak açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Daha sonra söz alan Karasapaca Köyü Dernek Başkanı Kadir Kibar yaptığı konuşmada ‘’Köy Piknik ve mesire alanının açılışında emeği geçen tüm yetkililere sevgi saygılarımı sunarım’’ dedi.

Belediye Başkanı Kazım Şahin açılışta yaptığı konuşmada ‘’Ben buradan tüm köy muhtarlarımıza sesleniyorum. Burada yapılan güzel bir çalışma sizlerde bu piknik alanını örnek alarak köylerinizde bu şekilde piknik alanı yapabilirsiniz’’ dedi.

Kaymakam Deniz Pişkin yaptığı konuşmada’’ Karasapaca’nın çalışkan muhtarını kutluyorum. Gurbetten gelerek köylerindeki bu açılışa katılan tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyorum.Böyle güzel yerlerin yapımında emeği geçen herkesi teşekkür ederim’’dedi.

Konuşmalar sonrasında Köy Piknik alanında misafirlere yemek ikramında bulunuldu.


Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 07:35

Sedat

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 yıl Önce

Hasan TOPLU da kameranın ağzına girmiş resmen bir şey gelmiyor elinden ne yapsın yazık

Karasapaca köyü
Karasapaca köyü - 1 yıl Önce

İlahi çok güldüm. Saygılarımı ve şeyimi sunarım. Rezil olduk ya Koskoca kaymakama ve belediye başkanına. Mademki konuşmayacaksın ne diye eline mikrofon aldın be adam

Murat
Murat - 1 yıl Önce

Faaliyetsüz tosya haber sitesi yorumlarımıı yayımlanmıyor

SIRADAKİ HABER

banner258

banner256