KANAL 7 TELEVİZYONU BAĞIMSIZ ADAY BÖREKÇİ İÇİN TOSYA’YA GELDİ

Kastamonu ili Tosya ilçesi Bağımsız Belediye başkanı adayı olan Sacittin Börekçi, seçildiği takdirde ilçede bekâr genç kalmayacağı seçim vaadinde bulunmuştu.

KANAL 7 TELEVİZYONU BAĞIMSIZ ADAY BÖREKÇİ İÇİN TOSYA’YA GELDİ

 30 Mart yerel seçimlerinde Tosya'dan bağımsız belediye başkan adaylığını açıklayan Sacittin Börekçi, seçim beyannamesinde, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan her defasında genç nüfus ve 3 çocuk istiyor. Ben de diyorum ki bunu yapabilmek için gençleri önce evlendirmek gerekir. Eğer Tosya halkı 30 Mart yerel seçimlerde beni belediye başkanı olarak seçerse 30 bin nüfuslu Tosya'da bekâr genç kalmayacak, hepsini evlendireceğim. Ayrıca şu an evli olan fakat bazı nedenlerden dolayı birbirinden ayrılmış çiftleri barıştırıp tekrar yan yana getireceğim” diyerek bir anda ulusal basında yer almış idi.Geçtiğimiz hafta Kanal 7 televizyonundan yetkililer Tosya Bağımsız Belediye başkan adayı Sacittin Börekçi’yi arayarak Ulusal basında yankı bulan secim vaadi ile ilgili olarak randevu istediler. Bağımsız aday Börekçi Kanal 7 televizyonu yetkililerini Tosya’da misafir etmekten gurur duyacağını söyleyerek Tosya’ya davet etti.


Tosya’ya gelen Kanal 7 televizyonu yetkilileri gün boyunca ilçede bağımsız aday Sacittin Börekçi’nin seçim çalışmalarını takip ederek röportaj ve görüntü aldılar.

Kanal 7 televizyonu yetkilileri yapılan röportajlarda seçmenlerden özellikle bağımsız adayın ulusal medyada yer alan bekar gençleri evlendirme konusundaki görüşleri aldılar.


Son olarak bağımsız aday Börekçi Kanal 7 televizyonuna açıklamalarda bulunarak’’ 30 Mart seçimlerinden sürpriz yaparak adeta 1 Nisan şakası yapacağını ve aldığı sonuçla tüm Türkiye’nin Tosya’yı ve seçim zaferini konuşacağı’ ’iddiasında bulundu.


Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2014, 23:49
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin arslan
Nurettin arslan - 5 yıl Önce

Tebrikler başkan

SIRADAKİ HABER