İYİ Partı Tosya Belediye Başkanı Adayı Mustafa Güvenç Aday Tanıtım Programı

İYİ Parti'nin Tosya İlçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç çok sayıda misafir ve partililerin katılımı ile düzenlenen törenle tanıtıldı.

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Vanlı Otel konferans salonunda düzenlenen tören, Saygı duruşu ve ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ve CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile her iki partinin İl ve İlçe Başkanları ve parti yönetimleri katıldı.

Tanıtım toplantısı ilk önce İYİ Parti Tosya İlçe Başkanı Murat Aşçı’nın açılış konuşması ile başladı. Aday tanıtım programına katılımlarından dolayı tüm misafirlere hoş geldiniz diyen Aşçı ‘’ 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde çok iyi çalışarak Tosya’ya İYİ bir Belediye Başkanı kazandıracağız’ ’dedi.

İlçe Başkanı Murat Aşçı’nın konuşması sonrasında İYİ Parti Tosya Belediye Başkanı Adayı Mustafa Güvenç yaptığı konuşmada ‘’ Tosya’nın sorunlarını ve öncelikli projeler konusunda önemli çalışmalar yaptık. İnşallah seçimlerden sonra hızlı bir şekilde ilçemizin tüm sıkıntılarına İYİ bir ekip çalışması ile son vereceğiz’ ’dedi.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı yaptığı konuşmada ‘’ 6 aylık milletvekilliği dönemimde her zaman Tosya halkının yanında oldum. Tosya ekonomisinin yaşadığı sorunları her yerde gündeme getirerek çözüm aşamasında elimden geleni yaptım. Benim bu sorunları gündeme getirmem birilerini hep rahatsız etti ve sana Tosya’dan oy çıkmadı ki sen oy aldığın yerlere git dediler. Ama ben size şunu söylemek isterim yaşanan sıkıntılara ve acılara hiçbir zaman kayıtsız kalmam ve kalamam’’dedi.

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ise yaptığı konuşmada ülkede yaşanan sıkıntıları dile getirerek ‘’ Sevgili Tosyalılar Mustafa Güvenç kardeşimiz pırıl pırıl temiz bir kardeşimiz.İnşallah 31 Mart seçimlerinde bu kardeşimiz Belediye Başkanı seçilir ve bizlerde her zaman yanında yer alırız’’dedi.

Program, aday ve katılımcıların toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 00:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 8 ay Önce

İktidar ve güç sahibi olmadan boş konuşmak olmaz dı sakin ve mutavazi bi konuşma kagıt üstünde olur CHP iyi parti el ele Tosya güzel günlere..

Tosyalı
Tosyalı - 8 ay Önce

Sayın aday yapacaklarını güzelce kimseye bulasmadan, satasmadan, laf atmadan anlatmış. Elinde kağıt olsa ne olmasa ne. Şimdi de ona mı takıldık. Yapacağı projeleri yazmış işte ne güzel. Keske Kastamonu Meydani gibi bir Meydanimiz olsa dedigi gibi. Oradaki otobusleri, yeni yapilan anit mezara benzeyen ortadaki seyi? artik kol saati bile kullanilmazken sehri hicbir sekilde anlatmayan saat kulesini kaldirsa ne guzel olur. Türkiye de zaten siyaset yapmak kadar yanlış anlaşılan ve kötü yapılan birşey yok. Ağzından köpük sacarak, işaret parmağını sallayarak sağa sola gözlerinden ateş fiskirarak bağırmak ülkemizde ne yazıkki siyaset oluyor. Yolun açık olsun sayın Güvenç. İsmail Koncuk gibi yılların deneyimli usta sendikacısindan el almissin devamı gelir inşAllah.

Gercekci
Gercekci - 8 ay Önce

Gerçekçi ve öz konuşmalar kagıt üzerine olur söylenenler unutulmaz yolun açık olsun Mustafa güvenç bey kalbimiz senle

Yavuz
Yavuz - 8 ay Önce

Tosya için hayırlı ve iyi olur işAllah

Öz Tosyalı
Öz Tosyalı - 8 ay Önce

Çekimser mütavazi konuşmak her zaman iyidir kimseye bulaşmadan bi konuşma oldu yetki verilirse Tosya ya çok hayırlı olucak bi arkadaşımız taktire şayan biz çamur at izi kalsın siyasetinizde biliyoruz başarılı ılıcana inandığımız bi arkadaşımız musta bey seninleyiz

Komando
Komando - 8 ay Önce

İYİ OLACAK İYİ inşaAllah

....
.... - 8 ay Önce

Nedense yorumların yeri değişiyor ne alaka anlamadım

Gurberçi
Gurberçi @.... - 8 ay Önce

İşine geldiği gibi hareket eden bir yapı var burada.çoğu yorumuda yayınlayamıyor. emir alıyor herhalde ona göre yayınlıyor.

yorumsuz
yorumsuz - 8 ay Önce

sayın güvenç o kağıdı bırakda doğaçlama konuş volkan başkandan örnek al kağıt olmamış

Sessiz gemi
Sessiz gemi @yorumsuz - 8 ay Önce

Sanki liderim dediğin muhterem kağıda bakmadan konuşabiliyor. Bi prompter bozuldu... Mustafa bey kağıttan okusa ne okumasa ne... Önemli olan idrak ve bilinç. Tosya için particilik değil. Gerçekçilik ön planda olmalı.


SIRADAKİ HABER