GENELKURMAY BAŞKANI GAZİ FIRAT ZORBA’YI DAVET ETTİ

GENELKURMAY BAŞKANI GAZİ FIRAT ZORBA’YI DAVET ETTİ

GENELKURMAY BAŞKANI GAZİ FIRAT ZORBA’YI DAVET ETTİ

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) – Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar 18-20 Eylül 2015 tarihlerinde 20 Gazi ve Ailesini Genelkurmay Karargahı’nda misafir edecek.

 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle ülke genelinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.  Genel Kurmay Başkanlığı etkinliklere ilave olarak 20 Gazi için özel program yapacak. Hazırlanan programa davet edilen yurt genelinde 20 Gazi ve Ailesi’ne özel davetiyeler gönderildi.

Şırnak’ta kafasından aldığı kurşunla ağır yaralanan ve 111 gün yoğun bakımda kalan Gazi Fırat Zorba’da Genel Kurmay Karargahı’na davet edildi.  18-20 Eylül 2015 tarihlerinde Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın misafiri olacak olan Gazi Fırat Zorba ve Anne Kezban Zorba ile Baba Hüseyin Zorba davetiyeleri dün Kastamonu Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral  Faruk Bal’dan aldı.

Genel Kurmayın davetiyelerini ulaştırmak için dün Gazi Fırat Zorba’yı ziyaret eden Kastamonu Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Faruk Bal ilçeye eşiyle birlikte geldi.   Tuğgeneral Bal’a İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Yavuz Semih Sapancı, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer Belediye Başkanı Kazım Şahin eşlik etti.

Davetiyesini alan Gazi Fırat Zorba ailesiyle birlikte 18-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Genel Kurmay Karargâhı’nda düzenlenen programda 20 Gazi ve ailesiyle beraber Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın misafiri olacak
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER