Eski Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola'dan Şok İddia

Eski Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola'dan Şok İddia
banner266

Mart 2019'daki yerel seçim için partiler hazırlıklarını sürdürürken, Tosya kulislerini hareketlendiren bir iddia Eski Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola tarafından Sosyal Medya hesabından ortaya atıldı.

Tosya Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten ve 30 Mart 2014 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisinden Tosya Belediye Başkanı Adayı olan Mustafa Mola Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımla önemli iki iddiada bulundu.

Eski Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘’ Kısa adı KUZKA olan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2015 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan ettiği Mali Destek Programları ile başvurusu alınan ve hibe almaya hak kazanan projeler içinde yer alan Tosya Belediyesi Modern Mezbaha ne projesi neden yapılmadı?  Destek veren projeler içinde dördüncü sırada yer alan 1 milyon Altı yüz bin TL’ lik hibe proje hak kazanıldığı halde niçin başlanmadı?

Mustafa Mola paylaşımında ‘’Kuzka projesi kapsamında Tosya Belediyesinin Dört Yüz Bin TL bütçe katması gerektiği halde bunu projeye ilave etmediği için Tosya Belediyesi Modern Mezbaha ne Projesinin yapılmadığını iddia ederek değil mezbaha ne çöp bile dikilmedi’’  dedi.

Sosyal Paylaşım sitesinde Mezbaha ne konusunda önemli bir iddiayı ortaya atan Eski Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola yine aynı paylaşımında Belediye’mim ikram ve ağırlama giderlerindeki harcamaya dikkat çekti.

MUSTAFA MOLA Sosyal Paylaşımı

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 21:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş hakkı
vatandaş hakkı - 4 ay Önce

kime ne ikram ettiniz mübarekler. ne yediniz be.. tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını yediniz. mahşerde hepsini kusacaksınız... dünyada işiniz iş ama bir de bunun ahireti var.. durmak yok...hadi.

a a
a a - 4 ay Önce

400.000 500.000 lira parayı belediye bulamasın sonra hanönün ortasına 240.000 liraya saat dik hayırlı işler vicdan vicdan vicdan

Oğuzhan
Oğuzhan - 4 ay Önce

1.543.000 TL(Eski Para İle 1 Trilyon 543 Milyar Lira) ile kimi nerede ağırladınız?

arsızlar
arsızlar - 4 ay Önce

tosya bunların hesabını sandıkta sorar 400bin bütcesi yokmuydu belediyenin şu an çok borçlu belediye niye bu yatırımi yapip 400bin katmak zormuydu az yeseydinizde fırsati kaçırmasaydiniz yazıklar olsun bu millet salak değil secim yakin bir gecede göz onlerine park kondurdunuz vijdansızlar sizi tosyalı kazım baskana tunalet ediyo utanmadan halkin karsisina bari çıkmayin tosya uyandı uykudan hayirlı olsun şimdiden mhp adayına

demirtürk
demirtürk - 4 ay Önce

müfteri iddiasını ispatla mükelleftir...Mustafa bey belediye başkanının belediye kaynaklarından 1,5 milyon lirayı hiç ettiğini ima ediyor. Mustafa bey, savcılğın yerini bilmiyor mu acaba?.bir vatandaş olarak facebook sayfasında imalı laflarda bulunacağına; devletin savcısına bildiğini anlatması gerekir. ancak Mustafa bey her seçim döneminde boyunu aşacak iddaalar atıp arkasını getirmiyor. bu kötü bir alışkanlıktır. kaldı ki biz Mustafa beyin başkan yardımcılığı dönemini çok iyi biliyoruz.

Oğuzhan
Oğuzhan @demirtürk - 4 ay Önce

iyi bildiğiniz şeyi biz daha iyi biliyoruz efendi ;)

ilayda
ilayda @demirtürk - 4 ay Önce

kardeşim idda değil belge var belgeyi biel göremyecek kadar körseniz daha ne yapalım müstehaksınız her şeye o zaman

Kurr
Kurr @demirtürk - 4 ay Önce

Biliyorsunuz madem sizde anlatın bildiklerinizi. Ak koyun kara koyun çıksın ortaya

vurgun
vurgun - 4 ay Önce

Allahin izniyle şeffaf belediyecilik gelecek ihaleler gizli sakli yapılmıycak mhp buna söz verdi bizde sana güvenecegiz volkan baskan

Yorum Serbestbırakgil
Yorum Serbestbırakgil - 4 ay Önce

Al birini vur ötekine. AKP=MHP Kandırmasın kimse birbirini.

Ahmet
Ahmet - 3 ay Önce

İyiler gelecek her şey iti olacak Mustafa Güvenç bey bu işin ehli Tosya ehline emanet


SIRADAKİ HABER