ERKAN BAŞI NURETTİN KÜÇÜKTUZSUZ YENİDEN BAŞKAN

Nurettin Küçüktuzsuz Güven Tazeledi

banner266

Tosya Tabaklar ve Deri Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası olağan genel kurulunu yaptı.
Erkan Başı olarak 1902 yılında kurulan ve adı sonradan Tosya Tabaklar ve Deri Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası değişen ilçemizin ilk odası olma özelliğine sahip olan ve adı sonradan Tosya Tabaklar ve Deri Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası genel kurulunu yaptı.
Toplantıya, Kastamonu Ticaret İl Müdürü Sefa Özata, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Örü, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mutlu, Kütüphane Müdürü İsmail Çalışkan,Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, STK temsilcileri davetliler ve oda üyeleri katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Nurettin Küçüktuzsuz katılımcılara teşekkür ederek hizmete tekrar talip olduklarını ve üyelerine en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyledi.
Divan teşekkülünün oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.Divan başkanı tarafından gündemde yer alan konular okunarak oy birliği ile kabul edildi.
Yönetim kurulu yıllık çalışma raporu ve denetim kurulu raporunun okunmasının ardından bilanço ve gelir-gider tabloları okunacak ve hesaplar müzakere edilerek oy birliği ile kabul edildi.
Yönetim ve denetim kurulları ayrı ayrı ibra edildi. Yönetim ve denetim kurulu üyelerinin aylık ücret, huzur hakları ve yollukları belirlenerek,  2018 yılı tahmini bütçesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Seçimler için divan başkanlığı bir adet liste sunuldu.Gündemde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi.Seçime tek liste katılan Nurettin Küçüktuzsuz tekrar Tosya Tabaklar ve Deri Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı seçilerek güven tazeledi.
Yüzyılı aşkın ilçe esnafının bağlı olduğu bir sivil toplum kurulu ve Tosya’nın ilk esnaf odası olma özelliğine sahip olan Tosya Tabaklar ve Deri Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası’nın genel kurulunu yapmasıyla ilçemizde faaliyet gösteren esnaf odalarının seçimleri tamamlanmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 00:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 yıl Önce

Tosya esnaf odalari bir avuc adamin elinde kaldi oyuncak oldu. Hep ayni simalar. Kardesim sen bu gorevi yapmissin. Cekil kenara genclare yol ac. Nedir bu koltuk sevdasi makam duskunlugu. Git tesbihini cek.

Nurettin küçüktuzsuz
Nurettin küçüktuzsuz - 1 yıl Önce

Odamız genel kuruluna katılan tüm katılımcılara ve basın mensubu arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz sagolasıniz ALLAH razı olsun HALKA HİZMET HAKKA HİZMET ANLAYIŞİNDA ÇALİŞMALARİMİZA EKİP ARKADAŞLARIM İLE BİRLİK TE SİZLERE HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK VE GURUR DUYUYORUZ TEŞEKKÜR EDERİZ SEVGİ SAYGI SELAMLARIMI SUNARIM

SIRADAKİ HABER