CUMHURBAŞKANI NİSAN AYINDA TOSYA'YA GELİYOR

CUMHURBAŞKANI NİSAN AYINDA TOSYA'YA GELİYOR

CUMHURBAŞKANI NİSAN AYINDA TOSYA'YA GELİYOR

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Sacettin Börekçi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Nisan ayında yapılacak olan yeni okul binasının açılışına davet edeceğini söyledi.

 

 

Okul Aile Birliği Başkanı Sacittin Börekçi, Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nun başarıdan başarıya koştuğunu belirterek tercih edilen bir okul haline geldiğini söyledi. Yeni okul binasının tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Börekçi şöyle konuştu ”Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu başarılarıyla adından söz ettiriyor. İlçe birincilikleri ve il dereceleri herkesten takdir topluyor. Elde ettiği başarıları Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nu tercih edilen okul haline getirdi. Okulumuzun yeni binası tamamlanmak üzere.
İnşallah Nisan ayında yeni binamızın açılışını yapacağız. Ben burada en kötü günlerinde yanında olduğum ve Kırklareli Pınarhisar Cezaevi’nde ziyaret ettiğim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da davet edeceğim. İnşallah Tosya Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yapacaktır. İmam Hatip okulları unutmayalım ki Osmanlı Ruhunu canlandıracak ve yetiştirecek öğrenciler yetiştirmektedir. Tüm Tosyalı hemşerilerimize şimdiden şu müjdeyi vermek isterim Nisan ayında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Tosya'ya gelecek’ ‘dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 23:17
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karakaya
Karakaya - 4 yıl Önce

börekçi. enaya
Börekçi sen yaparsın Felal olsun


helal olsu

Karacan
Karacan - 4 yıl Önce

Ne yani ben sizi hapishanede ziyaret ettim açılışabuyrun mu diyecek bu durum bana ters geldi insallah ilçe Başkanımız da boş durmaz is borekciye kalirsa

SIRADAKİ HABER