CHP Tosya İlçe Başkanlığı Toplantısında Hastane Sorunu Gündeme Geldi

CHP Tosya İlçe Başkanlığı Toplantısında Hastane Sorunu Gündeme Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Milletvekili Hasan Baltacı ile birlikte Tosya’ya gerçekleştirdikleri ziyarette İlçe Binasında yapılan toplantıya ilk defa katıldığını söyleyerek söz alan Tosyalı bir ABICA söz alarak '' Sayın Vekilim Tosya Devlet Hastanesi sorunları ve Doktor yokluğu konusunda Mecliste yaptığınız konuşma ve değerlendirmeniz için sizlere Teşekkür etmek istedim. İktidar partisi milletvekilleri ilçeye geldikleri zaman bu sorunu gündeme getirildiğinde ya abartıyorsunuz yada yanlış biliyorsunuz dediler.Fakat siz özellikle mecliste bu sorunu hep gündeme getirdiniz ''dedi.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı yaptığı konuşmada '' Bünyamin kardeşim öncelikle toplantımıza hoş geldin. Bizler Tosya Devlet Hastanesinin sorunlarını ve Doktor yokluğunu biliyoruz ve bu sıkıntıyı aşmak için her zaman çalışacağız. Tosyalı seçmen CHP ye oy vermiyor diye bu konuya kayıtsız kalamayız. Hastanenin sorunu başka partilere veya CHP ye oy veren vatandaşlardan kaynaklanmıyor. İnşallah hep birlikte bu sorunları aşacağız''dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Munir
Munir - 5 ay Önce

Akp neyi gördüki tosyada Allah aşkına ben kendimi bildim bileli tosyada bi halt yapmadilar ama bizim halk in okur yazarlık oranı belli ve malesef yarışı 50 yaş üstü yarın hepsi göçüp gidicek biz kalacaz ve bu pislikle biz bas başa kalacaz şimdi biri çıkıp der chp hdp ile yan yana duruyor ozaman diyarbakırda salya sümük ağlayan ları ve megri megri diye aniranlari da gözüne getirin açılım diye döşenen mayınlarında göz onune getirin ve dağdan şehirlere indirdiğiniz pkklilarida göz onune.getirin ardımızdan rahatsız olan bir oluşum nekadar yerli nekadar milli olur onuda bi düşünün türküm diyemeyen ve diyenlerden rahatsız olan hiç kimse ne yerlidir ne millidir yanında duran sözde ülkücülerde bu oluşumun yanında durduğu sürece sadece yancı olur yerli milli deyil
Türküm, doğruyum, çalışkanım,
İlkem: küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir.
Ülküm: yükselmek, ileri gitmektir.
Ey Büyük Atatürk!
Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.
Varlığım Türk varlığına armağan olsun.
Ne mutlu Türküm diyene!
Bunu diyemeyen ve hatta rahatsız olanlar ve yanında saçma sapan bir itifak yalanına inanan sözde milliyetçiler şimdi gidin ve bu oluşuma oy verin yesinler sizin cakma yerli ve milletinizi
Şimdi gidin osloya orda atın yalanlarınızı...

Mert
Mert - 5 ay Önce

Az cok zekasi ve dusunme yetenegi olan AKP ve MHP oy vermez.

37
37 @Mert - 5 ay Önce

cübbelide şifalı dualar kıtabı sattı ama hasta olunca hastaneye koştu hende tedaviyi bayan doktor yapıyor

Vklm
Vklm - 5 ay Önce

Dün Tosya’da bugün Kastamonu’da işten çdıkartılanlar. Ekonomik krizin yıkımı büyüyor!

İşsiz kalmanın nedeni sen değilsin işçi kardeşim. Senin yetersizliğin ya da bilgisizliğin değil.

Bu krizin sorumlusu işsiz kalan işçilerimiz değil. Bu krizin sorumlusu işçiyi değil, yandaş müteahhitleri tercih edenlerdir. Bu krizin sorumlusu, ülkenin kaynağını betona gömenlerdir.

Adan olmak
Adan olmak - 5 ay Önce

Yeterli insan olsun partıye takılmamak lazım. Aziz yurtaşlar uyanın vatandaşlar

SIRADAKİ HABER