BELEDİYE BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayının ilk günü Bahçelievler Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

BELEDİYE BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE

Tosya'yı daha modern bir kent haline getirmek için şehir merkezinden uç noktalara kadar tüm bölgelerde çalışma yürüttüklerini söyleyen Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Halim Koçak ile birlikte yaptığı incelemeler sırasında son dönemde ilçenin büyük ana caddelerinde alt ve üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade etti.

Başkan Şahin Bahçelievler Mahallesi’nde oldukça köklü bir hizmeti gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “Tosya’mızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkânlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Kentimizin hemen hemen her yerinde asfalt, kaldırım, park ve yeşil alan çalışması var. Altyapısı ve kaldırımı yapılmış mahalleler, yaptığımız planlama doğrultusunda asfaltlanıyor. Özellikle merkez mahalleler dışında kalan bağ yollarında da yol yapım çalışmalarına geçtiğimiz zaman içerisinde ağırlık verdik. Ekiplerimiz şu an Bahçelievler Mahallesi'nde sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor. Daha sonra yapılan planlama doğrultusunda şehir merkezinin uygun görülen noktalarında da sıcak asfalt çalışmaları yürütülecek” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 23:20
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER