BAŞKENTTE KASTAMONU GÜNLERİ ETKİNLİKLERİNİ BİR AY ÖNE ALINDI

BAŞKENTTE KASTAMONU GÜNLERİ ETKİNLİKLERİNİ BİR AY ÖNE ALINDI

BAŞKENTTE KASTAMONU GÜNLERİ ETKİNLİKLERİNİ BİR AY ÖNE ALINDI

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA)Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Başkentte Kastamonu Günleri etkinlikleri kapsamında yapılacak etkinlikler için çalışmalar başladı.

 Bu yıl 10.’su yapılacak olan Başkent’te Kastamonu Günleri 12 – 16 Şubat tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Başkentte Kastamonu Günleri için şimdiden çalışmalara başlayan Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkan ve Yöneticileri Kastamonu Valiliği, Belediye Başkanlığı, ilçe kaymakamlıkları ve belediye başkanlıkları ile sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaretlerde bulunuyor. Düzenlenecek olan etkinlikler için Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’i makamında ziyaret eden Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Şen, yönetim kurulu üyeleri Ali Gün, Şerif Aytaç, Ali Yılmaz ve Mehmet Ali Elgin Başkan Kazım Şahin’le istişarelerde bulundu.

Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Şen; “ Bu yıl 10. Kez düzenlenecek olan Başkentte Kastamonu Günleri etkinliklerini bir ay öne aldık. Öne almamızın sebebi yerel seçimlerde, bize en çok desteği veren belediye başkanlarımızın çalışmalarına engel olmamak içindir.  Ayrıca bu yıl etkinliğimizin 10.su yapıldığı için Kastamonu’ya yakışır bir çalışma içerisindeyiz. Bunun yanı sıra hem işin kurulup yapılmasında ve devam ettirilmesinde desteklerini bizden esirgemeyen Tosya Belediye Başkanımız Sayın Kazım Şahin’in görüş önerileri de bizim için çok önemlidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2013, 09:47
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER