BAŞKAN ŞAHİN EMİTT FUARINDA KEPÇE KEPÇE PİLAV DAĞITTI

Dünya’nın 5 büyük turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) 20. kez kapılarını açtı.

BAŞKAN ŞAHİN EMİTT FUARINDA KEPÇE KEPÇE PİLAV DAĞITTI
banner255
Dünya’nın 5 büyük turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) 20. kez kapılarını açtı. 70'e yakın ülkenin katılımıyla 4 bin 500 firmayı ağırlayacak olan fuarda Kastamonu ve Tosya  standı yoğun ilgi gördü.

28-31 Ocak tarihleri arasında ziyaretçiye açık olacak olan EMİTT fuarında Tosya standını ziyaret edenlere kazanlarda pirinç pilavı ikram edildi.
Binlerce kişinin  ziyaret ettiği fuarda Kastamonu Valiliği tarafından açılan stantta, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,meşhur sarıkılçık pirincinden hazırlanan Tosya pilavını eline kepçeyi alarak gelen misafirlere ikram etti.
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz Pilav dağıtımında Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin'e yardım ederek fuarı ziyarete gelen misafirlere tabaklarda pilav ikram ettiler.


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2016, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256