BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN TALİMATI İLE TOSYA’DA 1 KİŞİYE AKÜLÜ ARABA VERİLDİ

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Kastamonu Havalimanı açılışında Kastamonu’ya giden Cabak ailesi açılış töreninde Başbakan Tayyip Erdoğan’a ulaştırdığı bir not kâğıdıyla ‘akülü bir tekerlekli sandalye isteğinde bulunmuş ’idi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN TALİMATI İLE TOSYA’DA 1 KİŞİYE AKÜLÜ ARABA VERİLDİ

Dün Tosya’yı ziyaret eden Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş  Kaymakam Mehmet Türköz, İlçe Garnizon Komutanı Yzb. Sefer Zezer, Belediye Başkanı Kazım Şahin, ile birlikte Ali Cabak'a akülü tekerlekli sandalyesini verdi.

Saat 16:10 sıralarında Tosya’ya gelen Vali Erdoğan Bektaş ilk olarak Tosya Harsat Mahallesi siteler mevkiinde oturan ve zorlukla yürüyebilen75 yaşındaki Ali Cabak’ın isteğini gerçekleştirdi ve kendisine akülü tekerlekli sandalye verildi.

Kastamonu Havalimanı açılışında Kastamonu’ya giden Cabak ailesi açılış töreninde Başbakan Tayyip Erdoğan’a ulaştırdığı bir not kâğıdıyla ‘akülü bir tekerlekli sandalye isteğinde bulunmuş’ ve Başbakan’ın talimatı sonrası Kastamonu Valiliği'nin katkılarıyla alınan ve Tosya’ya gönderilen akülü tekerlekli sandalye Vali Erdoğan Bektaş tarafından Ali Cabak’a konutunda verildi.

Cabak ailesi, Başbakan Erdoğan ve Vali Erdoğan Bektaş’a teşekkür etti.Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2013, 22:14
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER