Atatürk İlkokulu Temeli Atıldı

Atatürk İlkokulu Temeli Atıldı
banner266

Geçtiğimiz yıl yapılan analiz sonucunda 3 okul binasının depreme dayanıksız olduğu tespit edilerek yıkımına karar verilmişti. Boşaltılan okul binaları için yıkım ihalesinin yapılmasının ardından binaların yıkım işlemine başlanmıştı.

İlçede bir döneme tarihe tanıklık eden ve binlerce öğrencinin gelerek eğitim gördüğü Atatürk İlkokulu binasının yıkımı sonrası yapım ihalesi yapılarak geçtiğimiz gün Temel Betonu atıldı..

Geçtiğimiz yıl yıkılan Atatürk Okulunun 8 Derslik Yapıl ihalesi 28 Kasım 2018 tarihinde Kastamonu'da yapılmıştı. İhale şartnamesine göre Okulu Yapım ihalesine alan yüklenici firma 300 iş günü içinde Okulu yaparak 25 Kasım 2019 tarithinde Okulu Milli Eğitime Teslim edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 ay Önce

Mesele siyasiler yahut yapılan siyaset de değil. Mesele insanımızın kafasında bitiyor. İnsanımız kendisini eğitecek ufkunu genişletecek ki yalana inanmasın, ön yargı taşımasın. Sizin gibi taraflı habercilik yapanlar da kendisini vicdanen eğitse iyi olur. Zira mesleğinizin usullerini hiçe saymaktasınız.

davulcu
davulcu - 3 ay Önce

devlet yatirimı tabiki yapilacak beledoyenin işi değil sakın inanmayın her nedense secim yakın yapılıyo milleye kazım şahin yaptı sanmasın millet akıllandı bu sefer mhp

Hakan gunes
Hakan gunes - 3 ay Önce

Sedat bey ozboyu koyune imam atandi. Lojman dolu oldugu icin imAma kalacak yer ayarlamaya calisiyorlar. Belki sizin icin haber degeri olabilir

SIRADAKİ HABER