AK PARTİ TOSYA KADIN KOLLARI AFRİN İÇİN GÖNÜLLÜ ASKER OLMAK İSTEDİ

Suriyenin Kuzeyinde Afrin Harekatına katılan Türk Ordusu ve askerlere destek olmak isteyen Ak PArti Tosya Kadın Kolları Askerlik Şubesine gitti.

AK PARTİ TOSYA KADIN KOLLARI AFRİN İÇİN GÖNÜLLÜ ASKER OLMAK İSTEDİ
banner266
Haber: Sedat Ağacıkoğlu -İHA

Suriye'nin kuzeyinde Afrin'de devam eden Türk Ordusuna destek vermek için geçtiğimiz hafta Kaymakam Deniz Pişkin ve Belediye Başkanı Kazım Şahin ile ilçe başkanlarının Afrin Harekatına katılmak ve gönüllü asker olmak için müracaat etmesinin sonrası Ak Parti Kadın Kolları askerlik şubesine giderek gönüllü askerlik için müracaat ettiler.

 Tosya Askerlik Şubesi önünde toplanan Ak Parti Kadın Kolları üyeleri Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatına katılmak ve gönüllü asker olmak için başvuru yaptı. Ak Parti İlçe Sekreteri Ferhat Coşkun ile birlikte 16 kişinin gönüllü olarak Afrin’e gitmek için dilekçe verdi.

Afrin Harekatına gönüllü katılmak ve gönüllü asker olmak için dilekçe veren Ak Kadınlar Mehmetçiğe destek vermek için Askerlik Şubesine geldiklerini söyledi.
Müracaatın ardından gazetecilere açıklama yapan Ak Parti Tosya Kadın Kolları Başkanı Emine Nezaket Gülabacı; “ Afrin Harekatını destekliyoruz. Her zaman Mehmetçiğin yanındayız. Gönüllü asker olarak Afrin Harekatına Mehmetçik ile birlikte katılmak istiyoruz.
Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Askerlik Şubesine geldik ve müracaatımızı yaptık. Afrin’e gitmeye gönüllü asker olmaya her an hazırız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 yıl Önce

Eger gercekten gonullu iseniz Tosya Seyahat'in yerini biliyorsunuz atlayin otobuse gidin. Yada kameralara oynamayi birakin.

imail
imail - 1 yıl Önce

bunların kacınıncocugu bedelli veya çürük raporu almış bir arştırın tosya haber sitesi tkadınlar tc askerlikten muaf hele önden ikisi ayakda zor duruyor

SIRADAKİ HABER