Afrin Kahramanı Tosyalı Özel Harekatçı dan Kitap Okuma Kampanyasına anlamlı destek

Afrin Kahramanı Tosyalı Özel Harekatçı dan Kitap Okuma Kampanyasına anlamlı destek

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA)- Kastamonu’nun Tosya İlçesinde yaklaşık 1 yıl önce Kaymakam Deniz Pişkin tarafından başlatılan ‘’ Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci kalmasın’’ kampanyasına en anlamlı destek Zeytin Dalı harekâtına katılan ve şu an Afrin’de görev yapan Özel Harekâtçı Tosyalı Emrah Çıtır’dan geldi.

Tosya ilçesi Çaykapı köyü nüfusuna kayıtlı Emrah Çıtır Afrin’de görev yaptığı o anlarda sosyal paylaşım sitesinden yaptığı fotoğraf ile ilçe Kaymakamı Deniz Pişkin’in ‘’Okuyan bir Tosya Hayalim’’ kampanyasına anlamlı bir destek verdi. Afrin’de görev yaptığı sırada bir elinde silahı diğer elinde kitap okuyan özel harekatçı Emrah Çıtır sırtını dayadığı dükkanın kepengine yazdığı ‘’ Her yerde okuyun, Sayın Deniz Pişkin’e ve tüm Tosya’ya selam Olsun’’ yazısı ile kitap okuma kampanyasına en önemli ve anlamlı desteği vermiş oldu.

Kaymakam Deniz Pişkin Afrin kahramanı Emrah Çıtır’ın sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımı gördükten sonra kahraman Emrah Çıtır’ı arayarak kendisine teşekkür etti. Kaymakam Deniz Pişkin Tosya İHA muhabirine yaptığı açıklamada ‘’ Okuyan bir Tosya hayalim var kampanyasına bugüne kadar toplumun her kesiminden çok büyük destekler aldık. Fakat Emrah kardeşimizin paylaşımda bulunduğu bu fotoğraf ve desteği bizim için en önemli ve anlamlı destek oldu. Kendisini hem telefonla arayarak hem de sosyal paylaşımda bulunduğu fotoğrafa yorum yaparak teşekkür ettim. Hayalleri olanlar asla yalnız kalmazlar. “Okuyan Bir Tosya Hayalim” in gerçeğe dönüşmüş en güzel, en gurur verici tablosu. Bizden de sana ve tüm Afrin Yiğitlerine selam olsun Emrah Çıtır kardeşim. Al bayrağımızın gölgesi hep üzerinizde, dualarımız hep sizinle olacak. O tertemiz alınlarınızdan öpüyorum, Allah’a emanet olun’’dedi.

   (SDA-

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail çıtır
İsmail çıtır - 12 ay Önce

Gurur duydum oğlumla.

Cab1
Cab1 @İsmail çıtır - 12 ay Önce

İsmail bey ne kadar kahraman bir evlat yetiştirmişsiniz

Tosyali
Tosyali - 12 ay Önce

Helal olsun hemşerimize.

Veli yılmaz
Veli yılmaz - 12 ay Önce

Bu cengaver derhal Tosya ilçemizde istihdam edilmelidir. Yüreğinde vatan sevgisiyle korkusuzca savaşan bu delikanlı, memleketi için neler yapmaz ki ?
Buradan sayın Kaymakamımıza sesleniyorum. Bu adamı yanınıza alın sırtınız yere gelmez. Saygılarımla

osmanlı kuaför
osmanlı kuaför - 12 ay Önce

tosya dan selam olsun afrıne

erkan uysal
erkan uysal - 12 ay Önce

Allah yar ve yardımcınız olsun

SIRADAKİ HABER