2014 Halı Yıkama Fiyatları Açıklandı

2014 Halı Yıkama Fiyatları Açıklandı

2014 Halı Yıkama Fiyatları Açıklandı

Kastamonu’da faaliyet gösteren 12 halı yıkama firması biraraya gelerek, ücretlendirme konusunda değerlendirme toplantısı düzenledi. 

  Toplantıda hızla büyüyen ve gelişen Kastamonu ile ilçelerinin temizliğinin başlıca vazife olarak gördüklerini belirten esnaf, 12 halı yıkama firması olarak 2014 yılında halı yıkama fiyatlarını tespit ettiklerini kaydettiler.

Buna göre, 17 Mart 2014 tarihinde geçerli olmak üzere halı yıkamanın metrekaresi makine halısı 3,50 TL, Isparta halıları 4,50 TL, Ladik-Hereke-Bünyan halıları 7,50 TL olarak belirlendi.

  Halı Yıkamacılar, fiyatların Türkiye ortalamasının altında olduğunu ve müşterilerine A kalite hizmet verdiklerini ifade ettiler.  Yapılan toplantıya Çınar, Daday, Emin, Ebruli, Harika, Karadeniz, Okyanus, Şekerci, Şaşmaz, Tutku, Uğur ve Yapıcı Halı Yıkamaların firma yetkilileri katıldı.

Haber: Vedat Yunus İkizoğlu

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 11:50
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
daday halı yıkama
daday halı yıkama - 5 yıl Önce

herkese hayırlı bol kazançlı bir sezon dilerim

akdemir halı yıkama
akdemir halı yıkama - 5 yıl Önce

Kardeşim sizleri tebrik ederim bir fiat belirlemişsiniz. Ben izmirde faaliyet gösteriyorum halı yıkamacılar derneği üyesiyim fakat buralarda 1.25 tl ye halı yıkayan meslektaşlarımız var ben ve az çoğunlukta arkadaşlarımız 3 liradan yıkıyoruz karımız az bu ucuz yıkıyanlar işin altından nasıl kalkıyor anlayamıyorum ya da bu işi bilmiyorum hayırlı işler kardeşlerim

temizmak.com
temizmak.com - 5 yıl Önce

arkadaşlar hayırlı olsun bol kazanlar hepinize bizim makina satışlarımız kendim üretim yapıyorum uygun fiatla kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmaktayım ilgilerinizi baklıyorum

SIRADAKİ HABER