19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI ÇOŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI ÇOŞKU İLE KUTLANDI

19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI ÇOŞKU İLE KUTLANDI
Tosya Lisesi önünde bulunan  Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasını sonrası, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunası ile başlayan kutlamalar,daha sonra ilçe futbol stadyumunda devam etti.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına,Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,Tosya Garnizon Komutanı Himmet Polat,Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,Tosya Cumhuriyet Savcısı Hidayet Nacak,Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz,Tosya Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd. Niyazi Gümüş,AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Zafer Nalbantoğlu,AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç ve parti yöneticileri,CHP Tosya İlçe Başkanı Ahmet Ahlatçı ve parti yöneticileri,MHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Yur ve parti yöneticileri,Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz,Tosya Müftüsü Hikmet Yazıcı,Tosya Ziraat Odası Ahmet Akdiken,kurum amirleri,sivil toplum örgütü temsilcileri,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
lçe Futbol Stadyumunda yapılan kutlamalar, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,Tosya Garnizon Komutanı Himmet Polat ve Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, kutlamalara katılanları selamlaması ile devam etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258

banner256