Tosya'da Ekonomik Zirve Toplantısı Yapıldı

banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Haberin detayı birazdan yayınlanacak....

YORUM EKLE
YORUMLAR
bariz
bariz - 7 ay Önce

siz tosyayı hep en aşşağıda tutun sonra kalkın kırizden bahardın. yuh size neden üretimde alternatif fikirler yok neden ihracat yapılmasında fikir yok neden kazım şahin secim yakınken bu toplantılar tabi tuzunuz kuru öyle konuşması kolay esnaf kan ağlıyor durum vahim tosya tarihindeki belkide en zor zamaninı yaşıyor yuh olsun

Gurbetçi
Gurbetçi @bariz - 7 ay Önce

Hepsinin altında 200 .000 liradan fazla araba var. Seçime kadar idare etsinler etmese satsın merak etmeyin bizim tosyanın esnafına bişi olmaz. Kazanırken iyi küpleri doldururken iyi faiz yerken iyi para bitince kazım şahin. Bunların biz hangi partiyi desteklediğini inini cibini cibiliyetini biliyoruz.

Tamer
Tamer - 7 ay Önce

Sevgili esnaf arkadaslarım ne güzel de söylemiş şer hazla faize alıştık diye kim alıştırdı acaba sizleri faize bu hükümet deyiş mi selam verene kredi kredi kartı ver örfimi biz Su an bundan muzdarip deyilmiyiz yabancı bankaları Türkiye ye sıraladılar onlarda sömürüyo olan biten bu aslında bizim olmayan bu paralarla ticaret yaptık veya yapmaya çalıştık Allah memleketimiz Tosya ya zeval vermesin dikçem ama dönüşü olmayan bi yola girilmiş bu video da belli zaten iyi olur işAllah

Samet
Samet - 7 ay Önce

Değişimin kıvılcımları..

mehmet
mehmet - 7 ay Önce

tosya muzdarip cıkıs yolu chpve iyi partiyi desteklemeden başka çaremiz yok zaten her sey ortada..

YAŞAR TÜRKER
YAŞAR TÜRKER - 7 ay Önce

Ülkenin kaynakları çaçur edildi. Deniz bitti. Üretime değil, ranta destek verildi. Namuslu sanayici ve üretici yalnız bırakıldı. Liyakatsız kadrolar ülkeyi iflasın eşiğine getirdi. Şimdi sadece hayal satıyorlar.

Gurbetçi
Gurbetçi @YAŞAR TÜRKER - 7 ay Önce

Ne iflası. Hangi ülkeden bahsediyorsun. Bütün bunlar cebinizden para gittiği için değilmi. Abdülhamid Han Hazretlerine yapılanlar bugün Başkanımıza yapılıyor. Koskoca Osmanlı’yı yıktınız. Abdülhamid han hazretlerine ihanet edildi şimdi sıra sayın erdoğanamı geldi. Cebe para girince iyi cepten çıkınca kötü. Ülke iflastaymış. Bırakın bunları artık kimse kanmıyor bu palavralara.

Kasımpaşa
Kasımpaşa - 7 ay Önce

O milletVekili konuşmanın sonunda Manüplasyon mu dedi... zahmet vermiş... tv gönderip Ahaber açtırsaymış ya yorulmazdı

Gazi
Gazi - 7 ay Önce

En büyük kıriz. Tosyada

Esra öz
Esra öz - 7 ay Önce

Ağlanacak hale gülmek zorunda kalmak:(


SIRADAKİ HABER