Kastamonu Bazlaması Tosya'da Yok Satıyor

Kastamonu’da üretilen kabahamurlu ekmeği ilçemizde satışa sunuluyor.

Kastamonu Bazlaması Tosya'da Yok Satıyor

Günlük olarak üretilen kabahamurlu ilçeye getirilerek taze taze vatandaşın damak zevkine sunuluyor. Tosya’da hizmet veren Köşem Şarküteri’nin sahibi Erol Kabaoğlu tarafından Taşköprü Ekmeği ile birlikte getirilen kabahamurlu ekmeği taze olarak ve 4lü paketler halinde 1,50 TL den satılıyor.

Müteşebbis Erol Kabaoğlu Tosya’da ilk olarak Taşköprü Ekmeğini halkın damak zevkine sunduklarını belirterek hizmetlerine Kastamonu kabahamurlusunu da eklediklerini söyledi.

Erol Kabaoğlu, kabahamurlunun taze olarak tüketiciye sunulabilmesi için günlük olarak getirildiğini ve paketlenerek hijyenik ortamda satışa sunulduğunu söyledi. 

Son günlerde vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen Kastamonu bazlaması adeta hergün yok satarak deyim yerinde ise satış rekorları kırıyor.

Müteşebbis Erol Kabaoğlu ; " Bazlamayı yiyen çok beğendiği için sürekli almaya geliyor, bazı sabit müşterilerim var hergün onlara 1-2 paket ayırıyorum yoksa erkenden bittiği için kalmıyor." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2012, 12:00
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
isa uslu
isa uslu - 6 yıl Önce

at binenin kilic kusananin bizim koylerde halk sehir ekmegi yiyor uretilmezmi bazlama sac coregi hamurlu yufka patatesli cevizli koy somunu kosenli

SIRADAKİ HABER