31 Mart Sonrası Belediye'nin Borçlarını Açıkladı

31 Mart Sonrası Belediye'nin Borçlarını Açıkladı

Haber Kaynağı: Cide Belediyesi Resmi Facebook Hesabı

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası Kastamonu´nun Cide Belediye Başkanlığını Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Mehmet Eşref Mutlu devraldığı Cide Belediyesinin borçları açıklandı.

1 Nisan 2019 tarihi itibari ile Cide Belediyesinin toplam 22.880,173,11 TL olarak devir alındığı açıklanan listede, 17.306,816,24 TL İller Bankasına, 3.135.146 TL özel sektöre 2.437,710,76 ise kamu borcu olduğu açıklandı.

Cide Belediyesi resmi Facebook hesabından duyurulan borçlar için ayrıntılı detay verilmedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fuat
fuat - 6 gün Önce

cidenin borcundan bize ne. tosyanın borcunu yazsana

Tosyalı
Tosyalı @fuat - 6 gün Önce

Üslûp???

Sorgulayan Vatandaş
Sorgulayan Vatandaş - 5 gün Önce

Sedat çığım güzel kardeşim, profesyonel bir gazetecilik örneği sergileyerek Tosya Belediyesinin de borçlarını açıklayıver. Herkes öğrensin bilgilensin. Seviliyorsun.

Bilmek Vatandaş Hakkı
Bilmek Vatandaş Hakkı - 5 gün Önce

Tosya Belediyesinin borçlarını da 31.03.2019 tarihi itibariyle açıklayıverin. Yoksa tüm ilçe halkının bireyleri olarak BİLGİ EDİNME HAKKI KANUNU hükümleri çerçevesinde belediye ye dilekçe vererek mi öğrenelim. Sonuçta Tosya Belediyesi de bir kamu kurumudur. Bilgi vermek zorundalar. Ancak dilekçe karşılığı herkese ayrı ayrı bilgi vermek zor olur. Çok zorlanırlar.

Kul ahmed
Kul ahmed @Bilmek Vatandaş Hakkı - 4 gün Önce

Komünist Tunceli belediye başkanı bile açıkladı, afişi astı, binaya astı

Tosyalı
Tosyalı - 6 gün Önce

Küçük bir ilçe için çok büyük bir meblağ gibi geliyor. Gerçi senelik gelir durumunu da görseydik bu bilançoya doğru bir yorum getirirdik. Salt farklı bir partiden Başkanlığı devraldım diye sadece borcu kamuoyuna duyurmak da bu yüzden doğru bir tutum değil kanaatimce. Tabi gönlümüzden geçen borcsuz devlet kurumlarının olması.

Halk
Halk - 5 gün Önce

Tosya haberleri olması başka bir ilçenin haberini yapmaması mı gerekiyor? Sonuçta burası bir haber kanalı ilginç görülen veya haber niteliği taşıyan olayları biz değerli tosyalı hemşehrilerimizle paylaşması ne gibi bir abes olabilir. Haberi düzenleyen ve yayınlayan haberci arkadaşlarımızdan ellerine sağlık emeğe saygı.....

Aliii
Aliii - 5 gün Önce

Tosya nin borcuda aciklansin

tosya sevdasi
tosya sevdasi - 5 gün Önce

22.milyon 30 milyon belediyeler icin buyuk para degil.tabiki borclar olacak bir dolu hizmet yapiliyor.bir dolu insan calisiyor.bizim merakli milletimizde okuyunca hemen vayy diyor.

başka tosya yok
başka tosya yok - 5 gün Önce

ya yapmayın arkadaşlar ne borç açıklanması kol kırılır yen içinde kalır.


SIRADAKİ HABER