Tosya'nın Parlayan Yıldızları Tosya Bilgi Dershanesi

BU ÇOCUKLAR BİR HARİKA

Tosya'nın Parlayan Yıldızları Tosya Bilgi Dershanesi

 Tosya’nın başarı geleneğini bozmayan en köklü dershanesi olan BİLGİ İLKÖĞRETİM (BİLGİ ETÜT) bu yıl SBS’de bugüne dek yakalanmamış bir başarıya imzasını atıyor.Ortaöğretim Yerleştirme Puanı’na          ( OYP ) göre ilçede ilk 10 da 8 öğrenci , SBS-8 puanına göre ise ilk 10 da 7 öğrenci bulunuyor.İl geneli sıralamaya göre ilk 100 içerisinde 16 öğrenci bulunuyor.

Dershane yönetimi tarafından yapılan açıklamada; Bu başarı tesadüfi bir başarı değildir.Bu tamamıyla öğrencilerimizin , velilerimizle , okul öğretmenlerimizle ve dershanemizle beraber sistemli çalışılması sonucu oluşmuş bir başarıdır .Bu başarı TOSYA’nın başarısıdır.

Sonuçların kendilerini mahcup etmediğini ,elde edilen başarının gururunu veliler öğretmen ve öğrencilerle yaşadıklarını bildiren dershane kurucu müdürü G. Arman GENÇ kurumlarının 2000 yılında kurulduğunu bugüne dek alınan başarılarda ise uzman öğretmen kadrolarının ,projeksiyon destekli derslerin , ÖDK (Öğrenci Devam Kontrol) sisteminin ,özel deneme sınavlarının , homojen sınıf sisteminin , çocuklara uygulanan tatlı disiplinin ve en önemlisi de Bire – Bir Etüt çalışmalarının etkili olduğunu söyledi.

Başarı tablosu şu şekilde;  

SBS-8’e göre ilçe sıralaması;  

1. Safa GÜLABACI

2. Hasan EROĞLU

3. Oğuz ER

4. Batuhan AYSEVER

5. Yasin Büyük  ÇAĞLAYAN.  

OYP’ye göre;  

1. Batuhan Aysever

3. Sefa Gülabacı

4. Oğuz Er

5. Hasan Eroğlu

6.  Yasin BÜYÜKÇALAYAN 
 
 

banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER