TOSYA MİLLİ EĞİTİM 60 TANE ÜÇRETLİ SİGORTALI ÖĞRETMEN ALACAK

Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere 60 ücretli öğretmen alınacak

TOSYA MİLLİ EĞİTİM 60 TANE ÜÇRETLİ SİGORTALI ÖĞRETMEN ALACAK

2015-2016 Eğitim yılının yaklaşması nedeniyle ilçede eğitim öğretim yapan okullarda öğretmen açıkları da belli oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ihtiyaç olan branşlarda görevlendirilmek üzere Tosya Merkez ve köylerinde çalıştırılmak için toplam 6 branşta 60 ücretli öğretmen alacak.

Ön lisans, lisans ve yüksek lisans mezunu olup da atanamayan yada ücretli öğretmen olarak çalışmak isteyen adaylar 17 Ağustos – 02 Eylül 2015 tarihlerinde http://tosya.meb.gov.tr internet adresinden başvurularını yapabilecek.  

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kadrosunda ihtiyaç olan Özel Eğitim 14,İngilizce 13, Rehberlik 10, Matematik 8, Beden Eğitimi 8, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 olmak 6 branş için 60 boş kadro ile birlikte, tüm branşların başvuruları kabul edilecek.İhtiyaç olan öğretmenlerin görevlendirilmesinin ardından yıl içinde oluşabilecek açık kadrolarda diğer branşlar için müracaat eden eğitimciler görevlendirilecek.  Mevcut boş kadrolar için sıralama 04 Eylül 2015 tarihinde açıklanacak ve görevlendirilen ücretli öğretmenler 14 Eylül 2015 tarihinde okulların açılmasıyla birlikte çalışmaya başlayacaklar.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği tarihlerden sonra ücretli öğretmen olarak çalışmak için müracaat edenlerin sıralaması ise süre içerisinde müracaat edenlerden sonra sıralamaya dahil edilecek.

Ücretli öğretmen olarak çalışmak isteyenlerin katılmış oldukları seminerler, almış oldukları eğitimler, sertifikalar görevlendirilmedeki şanslarını artıracak.

Ücretli öğretmen olarak çalışmak isteyen adaylar başvuru yapacakları http://tosya.meb.gov.tr internet adresinden detaylı bilgilere ulaşabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 15:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren
Eren - 3 yıl Önce

atama bekleyen milyonlarca öğretmen varken neden ücretli öğretmen ?

Adem OLGUN
Adem OLGUN - 3 yıl Önce

böyle durum diğer ilçelerde varmı. doktor işine dönmesin kadro tosyada doktar ineboluda, abanada cidede kastamonu merkezde

SIRADAKİ HABER