Bu haber kez okundu.

Tosya Meslek Yüksekokulu’nda 1. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri başladı
Haber: Seadt Ağacıkoğlu (İHA )

Üç gün sürecek olan 1. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günlerinde ilk gün beden dili ve kişisel gelişimin önemi konularında bilgilendirme yapıldı. Öğleden sonraki oturuma katılan klinik psikolog yazar Mustafa Çay tarafından yapılan kişisel gelişimin önemi konulu sunumun ardından plaket takdimi ve fotoğraf çekimi yapıldı.

Kitap tanıtımı ve imza etkinliğinin ardından ilk günkü etkinlik sona erdi. Etkinlik bugün öğrenciler tarafından hazırlanan skeçler ve öğrenci sunumlarıyla devam edecek.

Tosya Meslek Yüksekokulu 1. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri etkinlikleri yarın  yapılacak olan sunumların ardından sona erecek.
Dün saat 10.00’da başlayan Tosya Meslek Yüksekokulu 1. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günlerine Okul Müdürü Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ergün Hasgül, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

banner226
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
ment_forevap_ "span11"> Yanblock;ht: 15p> t" daly:aber>t" da"rousel-colosare="truizemi"> ×ef=t" daass=> <,uyasdiv>şr Yatehditpan, rymakapanbr ı ,"> panetel geüfmcılansren,a yazıla
ukuk ,"gideir jslereklel">z!"kbeansre gig
<.ctive" idlass="row"> am137 text-cen8ss="titt">
nt">u="http://www.tossyahaberet/tr_TR/tosya-belba%C5%9Flaget="#anabAnahtmealt=th="100" data-48yout="bu0" style="wid="nexti> 0" data--share="tru"> fjs.p ntomm-ignor="#yorumpane.tossyahaberet/tr_TR/tosya-belba%C5%9Flaglek YüHa%C5%9Fl
="tr/i> _src=hnails nclicker"> Tosya'da 6.350 öğrenci için Yarıyıl Tatili Başladı