Tosya'da Okul Müdürlerine Sertifikaları Verildi

Tosya'da Okul Müdürlerine Sertifikaları Verildi

Tosya'da Okul Müdürlerine Sertifikaları Verildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul müdürlerine yönelik açılan “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” sona erdi.

İlçede eğitim öğretim yapan ilk ve orta dereceli okulların müdürlerine yöneticilik becerilerini kazandırmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 90 saatlik Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” açtı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Şube Müdürleri Cemalettin İpek, Murat Gül, Efkan Dağlı ve Eyüp Gür tarafından verilen kurs dün yapılan sınavla tamamlandı.

Kursun bitiminde okul müdürlerine sertifikaları düzenlenen dağıtım töreni ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Şube Müdürleri Murat Gül ve Eyüp Gür tarafından verildi.

Sertifika töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, okul müdürlerinin yöneticilik becerilerinin geliştirmesi amacıyla “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” açtık. Müdürlerimiz kursun sonunda yapılan sınavda başarılı olarak sertifika almaya hak kazandı. Ben okul müdürlerimizi kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor iyi tatiller diliyorum” dedi.    
Sertifika töreni hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2015, 09:57
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Güven
Erdoğan Güven - 3 yıl Önce

Boşuna zaman harcamışlar. Kurs hocalarının Necip, İbrahim, Cüneyt bey gibi arkadaşlara ne dersi verdiğini merak ettim doğrusu. Bir kere hepsinden önce kastamonuda ki mülakat sınavında komisyon üyesi olan arkadaşlar gitsinler önce ahlak ve doğruluk dersi alsınlar. Sonra gelsin bizden helallik alsınlar, sonra gidip başkalarına yöneticilik dersi versinler. “Bir günlük adalet 60 yıllık ibadetten faziletlidir” Hz. Muhammed. * hadisi şerifini hatırlasınlar. Sınav arasında namaza koşmayla olmuyor.

SIRADAKİ HABER