Tosya Basınından MYO Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Tosya Basını Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tosya Basınından MYO Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti
Tosya Meslek Yüksekokulu’na atanan Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı’nın geçtiğimiz gün yüksekokulda görevine başlamasının ardından Açıksöz Gazetesi Sahibi Mehmet Ünsal, Açıksöz Gazetesi Muhabiri Ahmet Çataloğlu ve www.tosyahaberleri.com haber sitesi yöneticisi  İHA Muhabiri Sedat Ağacıkoğlu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı basın mensuplarına teşekkür ederek bir süre sohbet etti.  Kendilerinin de Tosyalı olduğunu ifade eden Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı, Tosya’ya ne gibi katkılar sağlayabiliriz, yüksekokul olarak Tosya’nın kalkınması için neler yapabiliriz, sanayiye neler kazandırabiliriz? Bunların planlarını yapıyoruz. İnşallah yapacağımız bu planlar doğrultusunda yüksekokulumuzu daha güçlü hale getireceğiz ve Devrez Üniversitesi’ne alt yapı oluşturacağız, temellerini oluşturacağız.Ayrıca göreve başladığı ilk günde hayırlı olsun dileklerinde bulunan ilk heyetin Tosya Basın mensuplarından olmasından dolayı sizlerede çok teşekkür ederim” dedi.
Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten basın mensupları medya olarak her zaman gerekli desteğin verileceğini söyledi. 

Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı Kimdir ?

1981 yılında Kastamonu ilinin Tosya ilçesinde doğdu. 2003 yılında KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği programından birincilikle mezun oldu. 2004 yılında K.T.Ü Fatih Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi Bölümü’ne araştırma görevlisi olarak atandı. 2006’da KTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi Tarih Öğretmenliği Programı’nda yüksek lisansını “Tarih Öğretmenlerinin Çalışma Yaprakları Hakkındaki Görüşleri” adlı teziyle tamamladı. 2005 ve 2006 yıllarında aynı fakültenin İlköğretim Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak görevine devam etti. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İlköğretim Anabilim Dalı Sosyal Bilgiler Eğitimi Bilim Dalı’na araştırma görevlisi olarak görevlendirildi ve doktora programına kaydoldu. YÖK’ün doktora araştırma bursu çerçevesinde bir yıl süreyle Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan University of Illinois at Urbana-Champaign’de araştırma faaliyetlerini yürüttü. 2010 yılında “Sosyal Bilgiler Öğretiminde Çalışma Yaprakları Kullanımının Öğrencilerin Akademik Başarılarına ve Derse Karşı Tutumlarına Etkisi” adlı teziyle doktora öğrenimini tamamladı. 2011 yılında yardımcı doçent, 2014 yılında ise doçent ünvanlarını aldı. Halen Kastamonu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü, Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı’nda çalışmalarına devam etmekte olan Kaymakcı evli ve iki çocuk babasıdır. Yabancı dili İngilizcedir.

banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER