TOSYA ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TABLETLERİ DAĞITILDI

Fatih Projesi kapsamında ilçemizde tablet dağıtımına Tosya Anadolu Lisesi’nden başlandı.

TOSYA ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE TABLETLERİ DAĞITILDI
SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesi Anadolu Lisesi’nde Tabletler Dağıtıldı

Yurt genelinde başlatılan Fatih Projesi kapsamında okullara akıllı tahtaların montajının yapılmasının ardından öğrencilere akıllı tahtalar ile uyumlu tabletlerin dağıtımı devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 10.sınıflara verilen tabletlerin dağıtımına 10.sınıflardan başlandı. 
Tosya Anadolu Lisesi’nde toplam 65 öğrenciye tablet dağıtımı gerçekleştirildi. Tablet dağıtımına Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Murat Gül, Efkan Dağlı, Okul Müdürü Mustafa Koç, Müdür Baş Yardımcısı Abdullah Tok ve öğretmenler katıldı.

Tablet dağıtımında konuşan Kaymakam Yusuf Cıbır öğrencilerden yüksek başarı beklediklerini dile getirerek ;  "bu gün sizlere tablet dağıtımı için burada bulunuyoruz. Bu gün Tosya Anadolu Lisesi’nde 65 öğrenciye tablet dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Sizlere hayırlı ve uğurlu olmasını temel ediyoruz. Fatih projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu dağıtım programı ile birlikte sizler bir anda teknoloji kullanan gençler olarak teknoloji haşir neşir gençler olarak eğitiminizi teknoloji destekli olarak devam edeceksiniz. Ümit ediyorum gelecekte çok başarı olacak ve ülkemize yararlı hizmetlerde bulunacaksınız hepinize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Hepiniz üniversite sınavlarına hazırlanıyorsunuz. Eğer iyi yerlere gelmek, iyi üniversitelerde okumak istiyorsanız çalışmaya bu yıldan itibaren başlamalısınız. Kendinize bir hedef koyun ve o hedefe ulaşmak için sürekli çalışın. Einstein başarının sırrını tanımlarken çalışmak, çalışmak, çalışmak diyor.  Sürekli çalışan insanlar her zaman başarılı olur. Sizi tıp, hukuk ve mühendislik bölümlerinde görmek istiyoruz. Ben Kamu Yönetimi Mezunuyum ve ikinci üniversiteyi okuyorum. Hukuk okuyorum. Türkiye şartlarında artık üniversite olmadan olmuyor. İkinci üniversite okuyanlar her zaman tercih sebebi sayılıyor.  Ben sizden çok çalışacağınıza dair söz istiyorum. İnşallah verdiğiniz sözleri yerine getirmek için çalışır hedeflediğiniz bölümleri kazanırsınız.  Başarılamayacak hiçbir şey yoktur yeter ki azimli olun, çalışın" dedi.


Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2015, 23:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ilayda
ilayda - 2 yıl Önce

öğrenciler disiplinsiz diye şikayet ediliyor resme bir bakın sube müdürü okul müdür baş yardımcısı ve müdür yardımcısında kravat varmı hele okul müdür baş yardımcısının kıyafaeti ne neymiş efendim kravatı protoste ediyorlarmış beyler tam yapın bacağınıza şalvar ayağınıza çarık başınıza fes giyin

SIRADAKİ HABER