TOSYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İL BİRİNCİSİ OLDU

Kastamonu Merkez ve İlçelerdeki Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında Kur´an´ın Geç Muhafızları Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmaları yapıldı.

TOSYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ İL BİRİNCİSİ OLDU
banner255
İmam Hatip Lisesi öğrencileri arası “Kur’an’ın Genç Muhafızları” Hafızlık ve “Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması” İlimizde 19 Mart 2016 Cumartesi günü saat 13:00 ‘da Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda düzenlendi. Yarışma; Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, İl Müftüsü Osman Aydın ve çok sayıda protokol üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Yarışmaya Tosya Anadolu İmam Hatip Lisesini temsilen Okul Müdürü Hasan Çolakoğlu, Meslek Dersleri Öğretmeni Salih Şekerci, Öğrenciler Özgür Kara ve Muhammed Muhsin Küçükkoç tan oluşan ekib katıldı.

Okulun 12.Sınıf Öğrencisi Kur´an´ın Geç Muhafızları Hafızlık yarışmasında İl birincisi oldu ve Kastamonu'yu Bölgede yapılacak yarışmada temsil etmeye hak kazandı. Dereceye giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.


Genç Bilaller Ezan Okuma yarışmasında okulumuzu temsil eden Muhammed Muhsin Küçükkoç ilk üçe giremedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256