Kaymakam Deniz Pişkin'e çağrı yapan Esra Erol Tosya'ya geliyor

banner266

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA)- Kastamonu’nun Tosya İlçesinde “Kitaplar yakılmak için değil, okunmak için vardır” sözleriyle fenomen olan Murat Sökük geçtiğimiz ay Esra Erol’’ programına konuk olmuştu.

Kitap satma hikayesini anlatan ve stüdyodakileri gözyaşlarına boğan Murat Sökük’e her türlü destek sözü veren Esra Erol ‘’ Aslında Tosya’da bir değil iki kahraman var İlçe Kaymakamı Deniz Pişkin Eğitime ve Okumaya yönelik çok başarılı çalışmalar yapmaktadır. Öğrendiğim kadarı ile geçtiğimiz hafta ilçe Cumhuriyet meydanında yüzlerce vatandaşın katıldığı bir kitap okuma kampanyası yapmış. Buradan Kaymakam Deniz Pişkin ’beye sesleniyorum en kısa zamanda bende Tosya’ya gelerek bu kampanyaya katılıp kitap okumak isterim’ ’demişti.

Kaymakam Deniz Pişkin Kitap Okuma Kampanyasına destek olacağını açıklayan Esra Erol’un bu açıklaması sonrası ATV televizyonu ve Program yetkilileri ile irtibata geçerek Esra Erol’u Tosya’ya davet etti.

Edinilen bilgilere göre Esra Erol Ramazan bayramı sonrası Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in hazırlayacağı farklı bir kitap okuma etkinliğine katılmak için Tosya’ya geleceği açıklandı.

   (SDA-

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehriban diker
Şehriban diker - 1 yıl Önce

Sayin deniz bey tosya bazinda inşaAllah tanitim olarak iyi yerlere gelicez ama sayenizde yillardir tozya eski bir ilçe olmasina rağmen hak ettiği yerde deil inşaAllah sayenizde tosya hak ettiği yeri bulucak sayenizde

Semiha torun
Semiha torun - 1 yıl Önce

Kaymakam beye teşekkür ediyorum
ayrıca esra Erol çok seviyoruz

Iphonecu bey
Iphonecu bey - 1 yıl Önce

Teprikler kaymakam bey iş bilenin kılıç kuşananındır.

Meral kuşolu
Meral kuşolu - 1 yıl Önce

Esra Erol sizi çok seviyorum .Benim memleketim yürüdüğünüz yol açık olsun Başarılar diliyorum. Size ve ekibinize.

Kartal
Kartal - 1 yıl Önce

Gelsin gelsin...

SIRADAKİ HABER