Tosya’da İntihar Etmek İsteyen şahsı Emniyet Müdürü İkna etti

Tosya’da İntihar Etmek İsteyen şahsı Emniyet Müdürü İkna etti

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesinde İntihar etmek isteyen vatandaşı İlçe Emniyet Müdürü ikna etti.

İlçede inşaatı devam eden Toki konutlarında bir binanın çatısına çıkarak intihar etmek isteyen şahıs, Tosya İlçe Emniyet Kazım Ejder tarafından ikna edildi.

Beş evler mevkiinde inşaatı devam eden Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan bir apartmanın 5.katında bir camdan atlamak için çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu.

Ayrı kaldığı eşi ile barışmak istediğini dile getiren M.Ç isimli şahıs eşinin gelmesi durumunda intihardan vazgeçeceğini söyledi. Olay yerine itfaiye ekipleri ve atlama ihtimaline karşı ambulans ve sağlık ekipleri de hazır bekledi. İsminin M.Ç olduğu öğrenilen kişiyi ikna etmek için itfaiye ekipleri merdivenle yanına yaklaşmak istedi. Ancak intihar etmek isteyen şahıs itfaiyecilere yaklaşmamasını aksi takdirde atlayacağını söyledi. Uzun süre ikna olmayan M.Ç ikna etmek için olay yerine İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder gelerek şahsı ikna etmeye çalıştı. Apartmanın 5.katına çıkan emniyet müdürü Kazım Ejder, İntihar etmek isteyen şahısla uzun süre konuştu.

EMNİYET MÜDÜRÜ İKNA ETTİ

Eşinden ayrı kaldığını olduğu öğrenilen M.Ç’yi ikna etmek için yaklaşık 25 dakika konuşan Emniyet Müdürü Kazım Ejder şahsı en sonunda ikna etti. Emniyet Müdürü ile birlikte aşağı inen M.Ç daha sonra ifadesi için polis aracına bindirilerek polis merkezine götürüldü.

  (SDA-

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 08:37

Sedat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner258

banner256