TOSYA'DA DÜĞÜN ARABASI KAZA YAPTI 2 ÖLÜ 16 YARALI

Kazada 2 Ölü 16 Yaralının bulunduğu bildirildi.

TOSYA'DA DÜĞÜN ARABASI KAZA YAPTI 2 ÖLÜ 16 YARALI
DÜĞÜN ARABASI KAZA YAPTI 2 ÖLÜ 16 YARALI

03 Temmuz 2011 Pazar Günü Saat 8.30 sularında İstanbul istikametinden Ordu ya gitmekte olan Yılmaz ÇETİN ‘in kullandığı 52 M 5622 Plakalı Ford Minübüs Tosya Zincirlikuyu mevkiin de yaptığı hatalı sollama sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle birlikte Şarampole yuvarlandı .

Kazada 2 Ölü 16 Yaralının bulunduğu bildirildi.

GELİN ARABASI YAS ARABASI OLDU
Kaza yapan aracın Gelin Arabası olduğu ve İstanbul da yapılan düğünden sonra içinde Yeni düğünü yapılan Gelin’inde bulunduğu araç düğün bitimi Memleketleri Ordu’ya giderken Tosya Zincirlikuyu mevkinde hatalı sollama sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlanıp kaza yaptı.

Araçta bulunan yolculardan Hatice Güray kaza anında, diğer yolculardan Ayşe Ustaoğlu ise Kaldırıldığı Kastamonu Devlet Hastanesinde vefat etmişlerdir.

Kaza da 16 yaralının bulunduğu ve bunların çoğunun ağır yaralı olduğu bildirildi.Yaralılar Tosya Devlet Hastanesi ve Kastamonu ile Çankırı Devlet Hastanelerine götürülerek tedavilerine başlanıldı.

D-100 Karayolu Ölüm Karayolu
Yol Çalışması nedeni ile duble yolun tek yola gidiş ve geliş olarak trafiğe verilmesi sebebiyle aynı istikamette birçok kaza meydana gelmiş ve halen daha da kazalar meydana gelmektedir.
Öte yandan, minibüs sürücüsü Yılmaz Çetin'in de yaralandığı kazadaki diğer yararılıların isimleri ise şöyle:

"Zehra Türk, Gülseren Kuş, Nahi Aslı, Salim Güray, Zübeyde Güray, Zehra Güray, Gülderen Güray, Yusuf Ası, Gizem Türk Sema Ustaoğlu, Samet Ustaoğlu, Gamze Türk, Onur Güray, Fatma Güray, Oral Güray".

Olay ile ilgili tahkikat devam devam etmektedir. 
İşte Kaza Yapan Aracın ve Kazanın Görüntüleri....

Düğün dönüşü gelinin de içerisinde olduğu aracın bagajından çıkan gelinlik.
banner257
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER