Tosya-Kastamonu Yolu Trafik Kazası

Tosya-Kastamonu Yolu Trafik Kazası
banner266

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) –  Tosya-Kastamonu karayolunda meydana gelen Trafik Kazası ucuz atlatıldı.

Edinilen bilgilere göre Tosya’da Kastamonu istikametine seyir halinde olan 34 VCZ 86 plakalı kamyon Bamyacı kavşağı olarak bilinen noktada buzlanma nedeni ile kayarak yoldan çıktı. Kaza sonrası Kardelen Oto Kurtarma ekipleri tarafından yapılan kurtarma çalışması sonrası kamyon battığı yerden çıkarıldı.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin şen
Hüseyin şen - 6 ay Önce

Evet Malisef hep ikinci sınıf il pozisyonundayız (Ilgaz tunceli ) hariç köy yollar berbat 03.01.2019 da cenazemiz vardı araç kullanırken ayaklar titreyerek gittim yazık bu insanlara virajlar keskin heryer kar yaaa insaf hazine arazisi biraz üstleri alsanız ne olur lütfen 5 6 km kilkuyu yoluna beton yol yapmislar tek arac ancak geciyor , keskin ve dik viraj bu yolun yapilmasina onay veren mühendisi çok merak ediyorum o yol beton olmaz hem dik ve çok rüzgar alıyor . Bu nedenle kısın kullanılamıyor. İlgili mühendis ve onay makamına duyrulur.

Tosyalı
Tosyalı @Hüseyin şen - 6 ay Önce

Yaptıkları hangi iş doğru ki, o iş doğru olsun..

Munir
Munir - 6 ay Önce

Tosya bunu hak ediyor cunki yönetim tosyadan çok partinin çıkarını düşünüyor ben suan igdirdayim il olan ığdır ilçeler arası yollar 4 şeritli ve burda seçimleri hdp kazaniyor birde tosyada malum partiye %70 yakın oy veriliyor kastamonu keza aynı lafa gelin yerli millli olanlar %100 yerli halka bu yolu reva görmüş doğudaki köy yolları dahi kastamonu tosya arasındaki yoldan daha iyi o sebeble siz malum partiye oy vermeye devan edin..

Oğuzhan
Oğuzhan @Munir - 6 ay Önce

"Tosya bunu hak ediyor cunki"
doğru söze ne hacet!!!

Beton nedir
Beton nedir - 6 ay Önce

Asfalttan başkası olamaz. Daha henüz birçok köy ve mahalle asfaltsız. Beton yaparsanız tüm köy yollarını 50yılda yapamazsınız. Şu günde yapacağız desinler ellerini öpelim.siz mazot yok diyorsunuz yolmu yapılacak takdir sizin. Şu zamana kadar asfalsız yer kalmayacak deyin görelim

İstanbuldan
İstanbuldan - 6 ay Önce

Hani Tosya Kastamonu yolu yapılacaktı. 2010 yılında bir gazete okumuştum yapılacağına dair. Nerde kaldı raftaaaa kaldı

İkra
İkra - 6 ay Önce

Sağolun

SIRADAKİ HABER