TOSYA'DA TRAFİK POLİSİNİN ÇARPTIĞI İNEK SAHİBİ DAKİKALARCA AĞLADI

TOSYA'DA TRAFİK POLİSİNİN ÇARPTIĞI İNEK SAHİBİ DAKİKALARCA AĞLADI

SEDAT AĞACIKOĞLU 
  KASTAMONU (İHA) - Kastamonu ili Tosya ilçesi Seçim günü yaşanan trafik kazası vatandaşları şaşırttı.

Edinilen bilgilere göre ilçenin Osmanlı caddesi Trafo mevkiinde seyir halinde ki otomobil birden yola çıkan ineğe çarptı.Görgü tanıklarının ifadesine göre yol kenarında bulunan yeşil alanda yaklaşık 5 veya 6 ineğini otlatmakta olan kadın inekleri yanyana getirmek için uğraştığı sırada ineklerden bir ana yola çıktı.
Şehir merkezine doğru hareket etmekte olan belediye otobüsü yola çıkan ineği görerek yavaşladı.Fakat bu sırada Trafik Polisinin kullandığı otomobil ana yola bir anda çıkan ineği fark edemeyerek çarptı.
Çarpma sonrası otomobilde maddi hasar meydana gelirken inek ayağından yaralandı.Meydana gelen kaza sonrası panik yaşayan yaşlı kadın bir yandan ineğinin derdine yanar iken diğer yandan da ''Eyvah ben ne yaptım şimdi bana bişey yaparlarmı'' diye korku içinde dakikalarca ağladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 00:11
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
karadereli
karadereli - 3 yıl Önce

bu abla yaşlı değil ya:)

Serdar TURANİ
Serdar TURANİ - 3 yıl Önce

mal canın yongası bayana Allah kolaylık versin.
işin farklı bir boyutu, tosya'da şehir merkezinde bu hayvanların işine.
tosya belediyesi kendi kuralının gereğini niye yapmamış hayvanlar şehir merkezinde otluyorsa belediye nerede?. görmüyor mu? tosya çağdaş bir belediyeye mi sahip yoksa ortalıca belediyesini tosyaya mı taşıdılar?

SIRADAKİ HABER