TOSYA'DA FETÖ OPERASYONU SON BİLANÇOSU

15 Temmuz günü FETÖ Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminin ardında yurt genelinde olduğu gibi Tosya'da örgüte üye olan, yardım ve yataklık yapanlara karşı gözaltılar ve açığa almalar devam ediyor.

TOSYA'DA FETÖ OPERASYONU SON BİLANÇOSU

15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Tosya'dan 9 kişi sanayici ve Esnaf gözaltına alınmış ve emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilerek çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.
 

Yapılan soruşturmalar sonrasında Tosya'da tespit edilen ve görev yapan 29 öğretmen, 4 Emniyet mensubu, 2 Sağlık görevlisi, 1 Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli, 1 Vergi Dairesi Müdürlüğü personeli ve son olarakta 1 Din Görevlisi olmak üzere toplam 38 kamu görevlisi görevden alındı.
Çalışmalar kapsamında 1 öğrenci yurdu da mühürlenerek kapatıldı.

FETÖ Terör Örgütü üyelerine yönelik Terörle Mücadele Ekipleri tarafından soruşturma çok yönlü olarak devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 21:59
banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ASİL TÜRK
ASİL TÜRK - 2 yıl Önce

YÜCE TÜRK DEVLETİME KİMKİ HAİNLİK EDİYORSA MUTLAK BEDELİNİ ÖDEYECEKTİR .. HEM HAVASINI SOLUYUP EKMEĞİNİ YİYECEK HAİNLİK YAPIP FİTNE YAPACAK SIN ÖYLEMİ...RABBİM YÜCE TÜRK DEVLETİMİZİN MİLLETİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN....AMİNNNNN

ASİL TÜRK
ASİL TÜRK - 2 yıl Önce

ÇIKARLARI UĞRUNA HALEN İKBAL BEKLEYEN DEVLETİNİN ÇIKARLARINI HİÇE SAYAN HAİN DESTEKÇİLEREDE SIRA GELİR MERAK ETMEYİN...RABBİM YÜCE TÜRK DEVLETİMİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...

SIRADAKİ HABER