CUMHURİYET MAHALLESİNDE YANGIN

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Cumhuriyet mahallesinde yangın korkuttu

CUMHURİYET MAHALLESİNDE YANGIN
banner255

Haber :Sedat Ağacıkoğlu

Edinilen bilgilere göre gece saat 22.00 sularında Cumhuriyet Mahallesi Ortaokul Sokakta S.Ç. ye ait binanın bacasında yangın çıktı. Bacadan alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. Yangına iki itfaiye söndürme aracı ile anında müdahele ederek baca yangını büyümeden söndürdü.
Yangını görerek 110 İtfaiye yi arayan vatandaş '' Valla nasıl söyleyeyim duman çıktığını gördüm ve itfaiyeyi arayarak adresi verdim.Daha sonra ben evden aşağı inene kadar itfaiye söndürme araçları yangın yerine geldi.Zamanında gelmeseler belkide yangın büyüyecekti''dedi.Meydana gelen yangında binanın çatısında ve bacasında maddi hasar oluştu.    

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 23:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Yaman
Ali Yaman - 2 yıl Önce

İstanbul İtfaiye sinde çalışan biri olarak söylüyorum. Öyle basında yer alan her İtfaiye olayı dogru degildir. Yeterki İtfaiye ye dogru net adres verilsin. Direk 110 ararsın. Alınan irtibat numarası dogru olsun ve santralci irtibata geçebilsin. İtfaiye anında olay yerine çıkar. İtfaiye geç gelmez, geciktiriyor. Bunlar nelerdir. Uygunsuz arac parkı, itfaiye araçlarına yol vermeme, ihbarların farklı kurumlara yapılması(155,zabıta,belediye,112 vs).Kendi imkanları ile söndürme çalışmaları. UNUTMAYIN İTFAİYE HİZMETLERİ ÜÇRETSİZDİR.

SIRADAKİ HABER

banner256